Олімпійський тиждень у дошкільних навчальних закладах Криворізької сільської ради

Сьогодні, в рамках проведення Олімпійського тижня, у дошкільних навчальних закладах Криворізької сільської ради відбувся спортивний день.

До дітей дошкільного навчального закладу 22 "Калинка" у гості завітав Ведмедик із веселою розминкою, цікавими завданнями, естафетами, іграми, а у дошкільному навчальному закладі № 3 "Казка" Криворізької сільської ради відбулася спортивна естафета під назвою "З фізкультурою ми дружим!"

Девіз дня звучав так: "Стрибай, бігай та грай, ніколи не сумуй! Будеш спритним, сильним, сміливим, швидким та умілим!"