Про перебіг фокус-групи в межах реалізації проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області»

  • 212

16 вересня представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради долучилися до фокус-групи в межах реалізації проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області», що проходила на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У роботі взяли участь понад 30 учасників
із 22 територіальних громад Донецької області: представники органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, освітніх закладів та навчальних установ.

У ході зустрічі обговорено проблемні питання проведення реформи освіти в умовах децентралізації. Учасники поділилися досвідом упровадження структурних змін у системі освіти. Жваву дискусію викликали проблеми автономії освітніх закладів. Найактуальнішим питанням, виокремленим у ході діалогу, буде приділена окрема увага спеціалістів та експертів Центру сталого розвитку громад Донецької області.

Проєкт реалізується ГО «Збалансований розвиток – Схід» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах національного проєкту «Децентралізація»
та Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.


Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису