Організація навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти Криворізької сільської ради

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.08.2021 № 1/9-436 «Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році», з метою     створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, задоволення особливих освітніх потреб всіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища, повідомляємо, що гуманітарним відділом Криворізької сільської ради відпрацьовано питання співпраці Криворізької та Добропільської громад щодо надання послуг «Інклюзивно-ресурсного центру» Добропільської міської ради,  укладено відповідний договір з Добропільською ОТГ.

З 01.08.2021 року батьки учнів та вихованців закладів освіти всіх населених пунктів Криворізької сільради можуть безкоштовно отримати необхідні психолого-педагогічні послуги, які надають фахівці
Добропільського  ІРЦ.

За довідковою інформацією звертатися: до фахівця гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Швець Ольги Вікторівни (0958464103, osh.mk.2020@gmail.com), до директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Добропільської міської ради – Лук’ян Тетяни Миколаївни (0509168857, irc.dobr@gmail.com).