Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласній відеоконференції

02 вересня поточного року о 10.00 в рамках моніторингу проведеної роботи щодо розвитку сфери фізичної культури та спорту відбулася конференція в онлайн-режимі з керівниками органів управління фізичною культурою та спортом за технологією Cisco Webex.

Участь у нараді взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Грибаускас Лариса Іонасівна та головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Стащенко Тетяна Миколаївна.

Під час відеоконференції були опрацьовані важливі для Криворізької ОТГ питання:

- створення мультифункціонального спортивного майданчика
у територіальні громаді в рамках реалізації програми Президента України «Здорова Україна» (на базі Криворізької ЗОШ);

- підготовка і робота локацій активних парків соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» (на базі ОЗО «Добропільський ліцей»);

- підготовка до відзначення Дня фізичної культури і спорту (за участю закладів освіти та культури Криворізької сільської ради).