Школа громадської активності: ініціативи щодо проблеми безробіття

  • 490

          Завершився дводенний тренінг «Школа громадської активності: ініціативи щодо проблеми безробіття», який проходив в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Добропільський міський центр зайнятості дякує Тетяну Войтюк – голову громадської організації «Твори Добропілля» за партнерство.

        Мешканці Добропілля, Білецького та Білозерського дізналися про вимоги до міні проектів у напрямках соціальної згуртованості та безпеки з урахуванням потреб та інтересів вразливих груп. Учасники тренінгу з числа підприємців, активістів та безробітних працювали над власними ініціативами і нам ще не один раз доведеться зустрічатися, щоб подавати проектні заявки до цікавих грантових програм. Дякуємо учасникам за небайдужість, внески часом та ідеями!

         Ми радіємо новим можливостям, які відкриваються завдяки існуванню відкритого тренінгового центру «Face-to-face communication». Тільки за допомогою Данської Ради у справах біженців в Україні, в рамках співпраці та в ході виконання Програми економічного розвитку східної України ідея відкриття тренінгового центру отримала право на життя. У цьому приміщенні будуть проходити  не тільки тренінги, а ще він може стати новим місцем для реалізації ініціатив, направлених на згуртування з врахуванням              потреб різних категорій громадян та вирішенню проблем пов’язаних з безробіттям.

         У заході взяли участь 10 учасників, складено 2 проектні заявки міні-ініціатив, які допоможуть вирішенню проблем, пов’язаних з безробіттям.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису