Стан готовності закладів освіти Криворізької сільської ради до нового навчального року

Відповідно до наказу начальника гуманітарного відділу «Про підготовку закладів освіти Криворізької сільської ради до нового навчального року»
від  23.07.2021  № 58-Д, затверджено план заходів і  створено  спільну робочу комісію з перевірки стану готовності закладів освіти Криворізької сільської ради до нового навчального року.

До складу комісії включено представників територіального відділення Головного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області
та Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України
у Донецькій області.

10 серпня 2021 року фахівцями гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, разом із залученими необхідними службами, здійснено перевірку стану готовності закладів освіти громади до нового 2021 – 2022  навчального року відповідно до нового санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та з урахуванням заходів реформи шкільного харчування. Складено та погоджено відповідні акти прийому готовності закладів освіти Криворізької сільської ради до нового 2021 – 2022 навчального року, враховуючи зауваження та пропозиції.