Стан справ щодо масової вакцинації проти СОVID-19 в Криворізькій об’єднаній територіальній громаді

4 серпня 2021  року відбулася нарада штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням заступника голови облдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Донецькій області Дениса КЛЮШНИКОВА та заступника голови облдержадміністрації Юлії КОСТЮНІНОЇ стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 в Донецькій області.

На нараді було проаналізовано стан проведення вакцинації проти COVID-19 з наступних питань:

- вакцинація дорослого населення;

- вакцинація працівників закладів охорони здоровя;

- вакцинація працівників освіти.

Комунальне некомерційне підприємство «ЦПМСД Криворізької  сільської ради» в усіх питаннях виступало в числі лідерів завдяки напруженій роботі колективу працівників медичного закладу, а особливо виконувача обов’язки головного лікаря КНП «ЦПМСД Криворізької сільської ради» Пітика В.В. та сестри медичної загальної практики – сімейної медицини Добропільської амбулаторії Бабенко Ю.В.