Участь представників Криворізької сільської ради в обласній нараді

29 липня поточного року о 15.00 відбулась нарада в онлайн-режимі
під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації – Вадима Філашкіна із заступниками голів та керівниками ВЦА, до компетенції яких включено питання фізичної культури і спорту, керівниками відповідних структурних підрозділів.

Участь у нараді взяли: заступник сільського голови Криворізької сільської ради – Гайдар Елла Олексіївна, начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради –  Грибаускас Лариса Іонасівна, головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради –
Стащенко Тетяна Миколаївна.

На нараді були обговорені важливі для Криворізької громади питання:

• стан підготовки локацій для реалізації соціального проєкту
    «Активні парки – локації здорової України»;
  • стан реалізації програми Президента України «Здорова Україна».

У Криворізькій сільській раді в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» заплановано дооблаштування майданчика
на території Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В рамках програми Президента України «Здорова Україна» заплановано будівництво мультифункціонального спортивного майданчика розміром 140 м2 на території Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.