В Добропіллі центр зайнятості долучився до фестивалю «З країни в Україну»

  • 1005

«Добропілля – місто без меж!» - під таким лозунгом 10 липня у нашому місті пройшов  масштабний фестиваль «З країни в Україну», в якому прийняв участь Добропільський міський центр зайнятості. Фестиваль прямує містами Східної України, основна ідея – занурити місцевих мешканців у атмосферу єдності та цілісності, показати нові можливості розвитку своєї громади.

Наше місто відрізняється орієнтацією на вугільну промисловість, але в умовах «зеленого переходу» увага приділятиметься розвитку нових галузей, сфері обслуговування, сільському господарству. А це, в свою чергу, вимагатиме підготовки нових професіоналів, перенавчання колишніх працівників шахтних підприємств.

На локації центру зайнятості «Крокуємо до успіху» місцеві жителі мали можливість отримати професійну консультацію з питань відкриття власної справи, зміни професії за направленням центру зайнятості. Фахівчині служби зайнятості проводили експрес-тестування відвідувачів фестивалю, в тому числі шкільної молоді,  на предмет виявлення професійних вподобань та схильностей,  за допомогою планшетів ознайомлювали з Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, ресурсом «Моя професія: консультаційна мережа», мобільним додатком «#Центр_професійної_орієнтації». Мешканці дізнались про актуальні вакансії, можливостях професійного навчання та отримали консультації з різних питань у сфері праці.

Загалом фестиваль став яскравим джерелом натхнення для руху вперед, самореалізації містян та розвитку громади.