ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

  • 228

З 01 квітня 2021 року органи Пенсійного фонду України під час розгляду поданих заяв та необхідних для призначення або перерахунку пенсій документів застосовують принцип екстериторіальності на всій території України.

 

Нова технологія передбачає опрацювання поданих заяв та документів територіальними органами Фонду в порядку черговості надходження заяв незалежно від того, де прийнято заяву та де проживає пенсіонер.

 

Завдяки впровадженню нової технології можливо подати заяву про призначення чи перерахунок пенсії незалежно від місця проживання, тобто через будь-який відділ обслуговування громадян Фонду, а також за допомогою вебпорталу електронних  послуг Пенсійного фонду України.

 

Впровадження екстериторіальності забезпечить раціональне використання кадрового потенціалу та забезпечить прозору систему контролю за діями фахівців, процесами призначення та перерахунку пенсій і відвернення можливих випадків зволікань у схваленні рішень.

 

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті#ПФУ #ПФУ_Донеччини #вебпортал_ПФУ #екстериторіальність #пенсія