СВЯТО « Україна – моя вишиванка» в дошкільному навчальному закладі « Казка» № 3 Криворізької сільської ради

Народна  вишивка – це  мистецтво,  яке  постійно  розвивається.

Це  величезне  багатство,  створене  протягом  віків  тисячами  безіменних  талановитих  народних  майстринь.  Наше  завдання – не  розгубити  його,

передати це  живе  іскристе  диво  наступним  поколінням.

20  травня    ДНЗ  « Казка»  № 3  Криворізької  сільської ради розквітнув  розмаїттям  вишиванок.  Цього дня  діти,  педагоги,  працівники –усі  прийшли  на  свято  у  барвистих  сорочках. Такий  захід  допоміг  вихованцям  проявити  себе,  розпізнати  іскорку  обдарування, яку спільними зусиллями плекають педагоги. Звичайно, всіх хто виступав на святі, щиро вітали оплесками.

Заключним  акордом була театралізована  пісня  з  хороводом  та  флешмобом «Прапор України».  Кожного  разу  переконуємося  у  талановитості  наших  вихованців  і  їх  наставників,  адже  кожен  захід  є  неповторним,  оригінальним та  цікавим.