Великодні передзвони

  • 794

Великдень – свято що несе з собою віру, надію і любов, символізує перемогу добра над злом, світла над пітьмою, як  пам’ять про диво воскресіння Сина Божого, що помер на хресті заради спасіння всіх сущих у цьому світі.

   З Великоднем пов’язана значна кількість народних повір’їв, прикмет і обрядів, які формувалися протягом століть та передавалися з покоління в покоління.

З цієї нагоди в закладах освіти, дошкільних закладах гуманітарного відділу Криворізької сільської ради проведено ряд заходів, а  саме:

- уроки духовності «Великдень», «Світле свято Великодня», «Сонячний Великдень»;

- години спілкування «Під дзвони Великодня хай доля квітне !», «Великодні свята», «Великий день - Великдень», «Світле свято Великдень»;

- виставка малюнків «В наших писанках Великдень дзвоном трепетним луна».

Традиція прикрашати перед Великоднем писанками та дряпанками деревця віднедавна стала дуже популярною. Перше цьогорічне деревце з’явилося і в Добропільській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Прикрашена різнобарвними стрічками та крашанками.

Вихованці ДНЗ «Світлячок»  разом зі старостою Шилівського округу Тютюнник Наталею та заступником голови Гайдар Еллою прикрасили писанкове дерево.