День землі у закладах освіти Криворізьської сільської ради

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. 22 квітня проводиться безліч екологічних заходів. Слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю".

У цей день люди проголошують екологічні ініціативи і закликають до
дбайливого ставлення до планети

З цієї нагоди в закладах освіти Криворізької сільської ради проведено ряд заходів, а  саме:

Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

- бесіди на екологічну тематику “Зелені уроки”;

- просвітницька природоохоронна діяльність. Виступ екологічної агітбригади «Рятівники планети»;

- екологічний квест “Земля – наш дім”;

- виставка малюнків;

- конкурс стінгазет “Земля у нас одна”;

- акція “Школа – наш дім, а ми – господарі в нім” (впорядкування прилеглої території, насадження дерев, кущів, квітів);

- участь в обласному етапі обласної природоохоронної акції;

- участь у проекті «Озеленення Планети».

В Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні початкових класів побували на уроці «Я досліджую світ», приуроченому Всесвітньому Дню Землі, мета якого - розширення уявлення учнів про Землю та збагачення знань про екологію. Для учнів  середньої ланки пройшов екологічний урок – дослідження,  де учні дослідили важливі екологічні проблеми сучасності,  обговорили правила бережного відношення до природи. Шкільний   бібліотекар також долучилась до святкування Дня Землі. Для гуртківців «Книголюб» проведено віртуальну подорож «Хіт-парад природних дивовиж» як нагадування про неперевершену красу нашої планети, яку ми маємо зберегти!