Добропільські рятувальники нагадують

Добропільські рятувальники нагадують порядок дій у разі виявлення потенційно небезпечних предметів, які мають ознаки вибухонебезпечних, а саме:

негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета (предметів);
  - відійти чим далі, шляхом яким ви йшли, від місця знахідки;
  - повідомити про знахідку Службу порятунку за телефоном "101";
  - попередити оточуючих про небезпеку.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

палити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця, де знаходиться вибухонебезпечний предмет або предмет схожий на нього;
  піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які вибухонебезпечні предмети;
  -переносити ці предмети в місця перебування людей.

Тільки завдяки пильності, небайдужості самих громадян, вмілим і чітким діям можна запобігти нещасним випадкам, зберегти життя та здоров’я. Пам'ятайте, що роботи з ідентифікації, вилучення та знищення боєприпасів займають виключно спеціально навчені фахівці. Дотримуйтеся у повсякденному житті правил безпечної життєдіяльності та навчайте безпеці дітей.