ЖИТЕЛІВ СІЛ ЗАПРОШУЮТЬ НА БІЗНЕС-ФОРУМ

28 лютого 2021 року

с. Добропілля

Як селянину вигідно продати вирощену ним сільгосппродукцію, зібраний мед чи вироби його майстерні? Куди краще аграріям-фермерам реалізовувати зерно та насіння соняха? Чи можуть стати Добропільський та Покровський райони територіями розвитку «зеленого» туризму? Які існують державні та міжнародні програми фінансової та організаційної підтримки саме сільської території?

На ці та інші питання отримаєш відповідь на бізнес-форумі, що відбудеться 28 лютого 2021 року в с. Добропілля (Будинок Культури, вул. Шкільна).

Серед доповідачів – експерти з розвитку підприємництва, представники міжнародних фондів та обласних управлінь та департаментів.

Заможне село, успішні люди, робочі місця та молодь, яка не залишає свої села – це все можливо, якщо поєднати зусилля влади, бізнесу та місцевих жителів. І перший крок до цього зробити легко – варто лиш долучитися до бізнес-форуму.

Дзвони та реєструйся до участі, кількість місць обмежена і ти обов’язково маєш бути там.

099 296 84 43 Наталя Сергіївна

(8.00-16.00)

АБО переходь за посиланням

Захід проводитиметься з дотриманням всіх карантинних вимог та обмежень!