В Добропільському центрі зайнятості проведено вебінар.

  • 633

Як правильно розповісти про свої переваги і недоліки на співбесіді

 

   В Добропільському центрі зайнятості було проведено вебінар «Мої слабкі та сильні сторони». Провідний фахівець з питань зайнятості Марія Дьоміна зі слухачами вебінару спілкувалися про те, як правильно охарактеризувати себе, під час проведення співбесіди. Ставилися запитання: «Які позитивні та негативні риси характеру вам притаманні»; «Ви можете назвати три ваші позитивні й три негативні якості вашої особи»; «Порахуйте та назвіть ваші сильні й слабкі сторони»; «Які якості, що ви маєте, можуть на вашу думку допомогти або зашкодити виконанню певних обов’язків?»; «Назвіть власні переваги та власні недоліки: як людини та як професіонала».

   До таких запитань потрібно бути готовим, як загалом, готовим й до будь-якого подальшого розвитку подій. Краще заздалегідь продумати те, що ви будете відповідати та мати «про запас», як мінімум декілька власних «плюсів» та «мінусів». До того ж, краще заздалегідь «налаштувати» свої відповіді з вимогами роботодавця.

  Треба зрозуміти, що від вас не очікують конкретних шаблонних відповідей.  Головне, щоб ви були чесним у цей момент. Брехати – є найгіршим помічником та може одразу зіпсувати вам можливе працевлаштування. Також, пам’ятайте, що ваша впевненість залишається важливішим фактором для вдалого працевлаштування.

Фото без опису