Відновлено роботу закладів дошкільної освіти Криворізької ОТГ.

Виконано всі рекомендації постанови Головного державного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020 р. У Криворізькій ОТГ відновлено роботу закладів дошкільної освіти. В ході перевірки Добропільським районним управління Головного управління Держпродпоживслужби в Донецькій області встановлено, що всі рекомендації постанови Головного державного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020 р. про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID – 19) виконано. Таким чином, 27 липня 2020 року відновили роботу ЗДО: №4 «Сонечко» с. Криворіжжя, вул. Маяковського 21 та  №22 «Калинка» с. Завидо – Кудашеве, вул. Донецька 1, а з 03 серпня почали свою роботу заклади дошкільної освіти Криворізької сільської ради №3 «Казка» с. Добропілля, вул. Вані Бабенко 3, №20 «Червона Шапочка» с. Новофедорівка, вул. Центральна 17 та №23 «Світлячок» с. Шилівка, вул. Шевченко 24. Перед початком прийому вихованців керівництво сільської ради завітало до дитячого садку "Казка", де з колективом закладу було обговорено всі побутові питання, адже  цей садочок готується прийняти найбільше малечі.