Добропільська міськрайонна філія ДУ "ДОЛЦ МОЗ України" застерігає!

  • 374

Небезпека поряд!

 

Станом на 29 липня в Україні зафіксовано 1022 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19,  одужало 650 пацієнтів, померло 21.

 

   Загалом в Україні 67597 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1650 летальні, 37394 пацієнти одужали. В м. Добропіллі та Добропільському районі з початку епідемії зареєстроровано 10 випадків захворювання на COVID-19. На цьому тижні в Добропільському районі короновірусна хвороба забрала життя 68 річної жінки. Спеціалісти Добропільської міськрайонної філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» провели санітарно-епідеміологічне розслідування цього випадку та  встановили коло контактних осіб. Усі хто близько контактував з померлою хворою повідомлені про можливе інфікування коронавіросною  інфекцією. На даний момент  21 контактна особа знаходяться на 14-денній самоізоляції, тобто вдома. Утримання від контакту з іншими людьми зменшує  можливість поширення вірусу далі. Деякі люди мають безсимптомний перебіг хвороби що ускладнює встановлення справжньої кількості заражених та швидкості передачі вірусу від людини до людини.

    Будьте пильними до стану свого здоров’я  і близьких людей.

   При проявах симптомів коронавірусної інфекції це головний біль, кашель, лихоманка, утруднення дихання, в деяких випадках - діарея або кон'юнктивіт залишайтеся  вдома і телефонуйте сімейному лікарю, він вирішить, потрібна вам ізоляція чи госпіталізація. Повідомте йому про можливі контакти з особами хворими на гострі вірусні захворювання або про подорож. Якщо у вас температура вище 38 градусів і важко дихати – одразу викликайте швидку. Частина нашого суспільства  сприйняла пом’якшення карантину як його повне завершення.

   Ми не закликаємо вас жити в постійному страху перед хворобою, ми закликаємо вас бути обачними. Кожен може захворіти, кожен може виявитися безсимптомним носієм і передати хворобу іншим людям. Наразі наша єдина  зброя проти коронавірусної інфекції  це дотримання  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів.

 Нагадуємо беззаперечні протиепідемічні заходи

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- в громадських приміщеннях та транспорті обов’язково надягайте захисну маску, так,  щоб були покриті рот і ніс. Не забувайте що це стосується і ваших дітей.

- дотримуйтесь соціальної дистанції не менше півтора метра від інших людей.

Виконання цих простих заходів повинно стати правилом вашого життя на час пандемії з коронавірусу. Пам’ятайте що ваша безтурботність і безвідповідальність може привести до ускладнення епідемічної ситуації з коронавірусної інфекції в нашому регіоні.

Фото без опису