Територіальний центр соціального обслуговування Добропільського району повідомляє.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району повідомляє, що до надання соціальних послуг можуть залучатися надавачі недержавного сектору, зокрема шляхом соціального замовлення, державно - приватного партнерства, конкурсу соціальних проектів, соціальних програм тощо, співпраці  територіальних громад відповідно до статті 4 Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

У разі залучення надавачів недержавного сектору до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів, у тому числі з установленням диференційованої плати, їм відшкодовується вартість послуг відповідно до законодавства.

Бажаючим прийняти участь у наданні соціальних послуг просимо звертатись в об’єднані територіальні громади.