22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

  • 700

   Фото без опису 22 червня в Криворізькій сільській раді пройшли пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

   Працівники сільської ради, культурних закладів та громадськість згадали в цей день людей, завдяки яким ми живемо під мирним небом. Хвилиною мовчання вшанували полеглих у Великій Вітчизняній війні бійців, і здійснили покладання живих квітів до пам’ятних знаків.   

   22-е червня 1941 року, 4.00 ранку, мить…, шквал крові, болі і смерті . Він тривав кілька довгих років, одних із найдовших років у житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося...Фото без опису
    Страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий і перемога буде. Сьогодні вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.