Допомога громадянам ОТГ від ТОВ "ПЕРСПЕКТИВА"

Найбільш вразливими верствами населення є пенсіонери, особи з інвалідністю, самотні, непрацездатні громадяни та багатодітні, малозабезпечені сім‘ї, а в період пандемії в Україні, вони дуже потребують уваги та допомоги.

Зігріти таких людей увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. І тут суттєву допомогу надають наші благодійники.

Протягом багатьох років підтримують у різних ситуаціях громадян керівництво ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА».

З 24 квітня у Криворізькій ОТГ почали розвозити безкоштовні фруктово-овочеві набори громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Загалом доставлено більше 720 наборів (4,8 тон).

Висловлюємо щирі слова подяки Антипенку Володимиру і Борисову Андрію за постійну підтримку громади Криворізької ОТГ.

Дякуємо колективу ТОВ «Перспектива» за організовану доставку продуктових наборів і колективу сільської ради за розвезення цих пакунків.