Вітаємо з Великоднем! 589 19 Квітня, 2020 о 12:03 Шановна громадо! У цей святковий великий день бажаємо вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Вітаємо зі святом Великодня! « повернутися Сподобалась новина? Поширте:
До уваги Переглядів: 32 16.07.2024, 12:19 Звіт дільничних офіцерів поліції сектору превенції відділення поліції №1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області за шість місяців 2024 року