В Криворізькій ОТГ здійснено завезення піску на територію кладовищ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04343168/5c183baa00da468abe083b0bbdb45414.jpg)
На минулому тижні на всі кладовища, розташовані на території Криворізької ОТГ було здійснено завезення піску.
Висловлюємо щиру подяку керівництву ПрАТ "Глини Донбасу" за наданий пісок, а також Валерію Благову за підвезення його на територію громади і ТОВ "Перспектива" за розміщення, збереження та підвезення на кладовища Добропільської сільської ради піску.
Дякуємо за допомогу керівникам підприємств "ім.Чапаєва", "ДСП", "Рута-Плюс", підприємцям: Сергію Броваренко, Олегу Карманцю, Олександру Столяренко, Івану Хлопецькому, Миколі Журко, Дмитру Гудзоватому, депутатам сільської ради Миколі Татаренко, Андрію Борисову, Володимиру Кононенко, Андрію Гудзоватому, Андрію Круговому, Миколі Маслаку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04343168/4f22ce8208db49503a694f64002342e2.jpg)
Закликаємо всіх мешканців раціонально використовувати завезений пісок при впорядкуванні могил рідних та близьких.
Сподіваємось, що завезеного матеріалу вистачить всім для проведення робіт з упорядкування могил, надіємося на порозуміння громадян!
Сподіваємось, що завезеного матеріалу вистачить всім для проведення робіт з упорядкування могил, надіємося на порозуміння громадян!