Людина починається з добра!

На черговій сесії Криворізької сільської ради був розглянутий лист сімейного лікаря Добропільської амбулаторії щодо забезпечення інваліда І гр. Чижика Є.П. засобами першої необхідності.

Коштів в бюджеті на 2020 рік на матеріальну допомогу не передбачено, тому можливості підтримки з місцевого бюджету цієї родини немає. З ініціативою надання допомоги родині Чижик виступив депутат сільської ради Андрій Борисов.

На минулому тижні Анна Павлова, сільський голова, передала Галині Чижик, дружині хворого, медичні засоби.

Дякуємо за благодійну справу. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта, Андрію Михайловичу, і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань.