Наприкінці жовтня відбулася низка заходів

24 жовтня 2024 року в онлайн-форматі проведено: семінар з актуальних питань діяльності державних органів в умовах воєнного стану та тренінг “Безбар’єрне середовище в молодіжній роботі”.

Участь у заходах взяли представники Криворізької громади: начальник гуманітарного відділу - Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу - Тетяна Стащенко, відповідальні працівники відділу, голова та члени молодіжної ради при Криворізькій сільській раді.

Учасники зустрічей розглянули низку питань, зокрема: складання описів справ і передавання документів до архіву, розрахунок освітньої субвенції з Державного бюджету на 2025 рік, доплата працівникам закладів освіти за вчене звання, створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей.