Відбулась онлайн-нарада Державної служби якості освіти

19 вересня поточного року за ініціативи Східного міжрегіонального управління Державної служби якості освіти в дистанційному форматі проведено зустріч з керівниками органів управління освітою рад територіальних громад Донецької області.

Участь у заході взяли представники Криворізької громади: начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас і фахівець відділу – Наталя Верем’єва.

Тема наради – напрями діяльності та співпраця Східного міжрегіонального управління Державної служби якості освіти з територіальними громадами Донецької області.

Представниками ДСЯО надано рекомендації щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах освіти.