Про перебіг обласних зустрічей з питань ідентичності

6 вересня 2024 року в дистанційному форматі пройшла чергова зустріч з теми української національно-громадянської ідентичності (УНГІ).

Під час заходу учасники обговорювали та вносили пропозиції щодо відзначення актуальних визначних дат вересня, зокрема: Міжнародного дня миру, Дня пам’яті жертв Бабиного Яру, а також дізналися від спікера про новинки у сфері утвердження української національно-громадянської ідентичності.

Участь у зустрічі взяла Ольга Швець, фахівець гуманітарного відділу, голова молодіжної ради при Криворізькій сільській раді.

Зустрічі на тему УНГІ відбуваються на початку кожного місяця задля планування та обговорення заходів з утвердження УНГІ та їх адаптації для молоді на місцях, обговорення викликів і рішення з тем утвердження української національної ідентичності.