Відбулося розширене засідання молодіжної ради

01 серпня поточного року в режимі онлайн проведено розширене засідання молодіжної ради при Криворізькій сільській раді.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради - Лариса Грибаускас, яка подякувала молоді громади за їхню зацікавленість і небайдужість до заходів з реалізації молодіжної політики і побажала плідної роботи та успіхів у цій сфері.

Спікеркою зустрічі виступила фахівець гуманітарного відділу, голова молодіжної ради - Ольга Швець.

Під час проведення засідання розглядалися питання: нормативно-правового забезпечення роботи молодіжної ради, план роботи МР на 2024 рік, участь в обласних і Всеукраїнських молодіжних заходах, які плануються найближчим часом, а також організаційні моменти.