ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА КРИВОРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ АННИ ЧЕРКАШИНОЇ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Шановна громадо!

Щиро вітаю з Днем Української Державності! Сьогодні ми особливо чітко усвідомлюємо, наскільки важливі всі кроки, зроблені попередніми поколіннями на шляху до становлення України як самостійної європейської країни.

Від літописів часів правління князя Київського Володимира до новітньої світової історії Український народ свято зберігає свою національну автентичність.

Тисячолітня історія нашого державотворення багата і славетна своїми подіями, героями, традиціями, культурою.

Сьогодні процес державотворення продовжується. Триває повномасштабна страшна, кривава та підступна війна, яка торкнулася життя кожного українця. Продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Об’єднані як ніколи у захисті своєї державності, ми обов’язково переможемо та побудуємо сучасну величну європейську країну!

Хай зміцнюється українська ідентичність, а незламний дух ніколи не згасає!

начальник Криворізької сільської

військової адміністрації Анна ЧЕРКАШИНА