Відбувся онлайн-захід з нагоди 10-ї річниці звільнення населених пунктів Донеччини від російської окупації у 2014 році

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

10 липня поточного року у форматі відеоконференції за ініціативою Донецької облдержадміністрації проведено засідання круглого столу з нагоди 10-ї річниці звільнення населених пунктів Донеччини від російської окупації в 2014 році "Донеччина. Вертаємо своє: збереження пам’яті в умовах боротьби".

До участі в онлайн-заході долучилися фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради - Ольга Швець та Вероніка Паращенко.

Під час заходу присутні обговорювали важливість збереження пам’яті про події російсько-української війни та про відображення історії Донеччини у розповідях персонажів видань Українського інституту національної пам’яті.