У червні продовжуються робочі зустрічі гуманітарного відділу

Наприкінці червня за ініціативою гуманітарного відділу Криворізької сільської ради проведено чергову нараду з керівниками закладів освіти громади.

Нарада проходила в режимі онлайн під головуванням начальника відділу – Лариси Грибаускас, за участю працівників відділу, а також відповідальних осіб за окремі напрями роботи з числа педагогів підпорядкованих закладів.

Порядок денний зустрічі передбачав обговорення питань: робота закладів загальної середньої та дошкільної освіти в літній період, стан проведення оздоровчої кампанії, готовність шкіл і дитячих садків до нового опалювального сезону та інші.

Також відбулись установчі збори щодо формування складу молодіжної ради при Криворізькій сільській раді, обрано голову та секретаря, визначено членів МР.