Представники громади пройшли навчання з цивільного захисту

Протягом 18-19 червня 2024 року відповідальні особи структурних підрозділів Криворізької сільської ради проходили дистанційне навчання з питань цивільного захисту.

До участі в онлайн-заходах долучилася начальник гуманітарного відділу - Лариса Грибаускас.

Метою навчального курсу з питань цивільного захисту є ознайомлення з основними положеннями чинних законодавчих і правових актів із забезпечення безпеки в сфері цивільної оборони та захисту від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру і подальша перевірка отриманих знань.

Цивільний захист – це функція держави щодо захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій. Основним завданням є запобігти таким ситуаціям, ліквідувати їх наслідки і надати допомогу постраждалим.