26 березня в онлайновому режимі відбулися обласні заходи

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 26 березня 2024 року на платформі Google Meet проведено такі заходи: нараду департаменту освіти і науки та засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації.

Участь у заходах взяли працівники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які відповідальні за напрями освіти та культури громади.

На онлайн-нараді керівники органів управління освітою обговорили результати вивчення рівня наявної сформованості мовної та математичної компетентностей здобувачів освіти 4-х класів закладів загальної середньої освіти області.

Під час засідання колегії були розглянуті питання: підведення підсумків роботи галузі культури за 2023 рік; визначення ключових напрямків роботи у 2024 році; нематеріальна культурна спадщина як елемент збереження національної культури та самоідентифікації.