Представники гуманітарного відділу – постійні учасники обласних заходів

06 березня 2024 року через сервіс Google Meet проведено обласні заходи:  семінар управління із забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та нараду управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Участь у заходах взяли представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: начальник відділу – Лариса Грибаускас і фахівці відділу, відповідальні за окремі напрямки роботи.

Під час онлайн-зустрічей обговорено низку питань, зокрема: кібербезпека в освітньому середовищі, підвищення рівня обізнаності у сфері психічного здоров’я, права постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, взаємодія з громадськими організаціями
щодо реалізації сімейної політики та інші.