Відбулась обласна нарада з питань перейменування географічних об’єктів

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

29 лютого під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Юрія Винокурова в онлайн-режимі на платформі Google Meet проведено робочу нараду.

До участі в заході долучилися представники Криворізької сільської військової адміністрації: заступник начальника СВА – Елла Гайдар, начальник гуманітарного відділу – Лариса Грибаускас та відповідальні особи структурних підрозділів.

Порядок денний зустрічі передбачав обговорення питання виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» щодо перейменування географічних об’єктів на території Донецької області.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення, надано доручення та визначено основні завдання у 2024 році.