Відбувся обласний семінар з питань менеджменту у сфері культури

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 03 листопада 2023 року в рамках фестивалю «Культурні метри» відбувся семінар-практикум для керівників відділів культури, керівників та працівників закладів культури «Ефективний менеджмент у сфері культури».

Модератором заходу виступив заступник директора Донецького обласного навчально-методичного центру культури Артем Ловягін.

До участі у семінарі долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко та фахівець відділу Ольга Швець.

Протягом онлайн-заходу розглядалися такі питання: поняття менеджменту, види управлінської діяльності, функції менеджменту, характеристика елементів управління, сфера культури та технологія менеджменту, особливості менеджменту у сфері культури, система механізмів менеджменту, організація, управління та контроль в закладах культури, культура менеджменту та організаційна культура організації та ін.

Дякуємо за актуальність змісту презентованих матеріалів і можливість  спільного обговорення!