Засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 28 вересня поточного року в онлайн-режимі на платформі Google Meet відбулося дистанційне засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Участь у заході взяла начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас.

Порядок денний засідання передбачав розгляд питань:

- про стан реалізації регіональної програми розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Донецькій області на 2021-2025 роки» за 2022 рік;

- про співпрацю органів державної влади, місцевого самоврядування
та інститутів громадянського суспільства у напрямку реалізації заходів національно-патріотичного виховання.

Також відповідальними особами обласного управління надано рекомендації та практичні поради з вирішення актуальних проблем у сфері молодіжної роботи.