Молодь Криворізької ТГ долучилась до святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України

Наприкінці серпня вся Україна святкує головні свята своєї Батьківщини – День Державного Прапору та День Незалежності України – і звісно, молодь Донеччини не залишилась осторонь відзначення цих важливих для кожного українця свят, бо наш регіон завжди був та залишиться частиною України.
Так, 24 серпня 2023 року з нагоди відзначення Дня Незалежності України управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації було проведено онлайн-зустріч «Молодь Донеччини на захисті незалежності України».
Молоддю та молодіжними працівниками було підготовлено та презентовано історії про молодих захисників – мешканців територіальних громад області, які зараз захищають територіальну цільність нашої держави, які зробили особистий внесок у захист незалежності держави – військовослужбовців, які знаходились або зараз знаходяться у лавах Сил Оборони України, або загинули захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.
Доповідачкою від Криворізької сільської громади виступила фахівець гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Ольга Швець, яка розповіла про героїв – жителів громади, які загинули під час російсько-української війни за період з 24 лютого 2022 року по теперішній час, як сучасні борці за державність та незалежність нашої країни.
За матеріалами заходу обласним управлінням заплановано створення книги пам’яті про молодих захисників України.