Відбувся обласний форум «В єдності наша сила: Донецька область»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 12 серпня 2023 року для молоді Донецької області проведено обласний онлайн-форум «В єдності наша сила: Донецька область».
Захід відбувся за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.
До участі у форумі долучилась активна молодь Криворізької сільської громади, а також фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які відповідальні за молодіжну роботу.
Під час заходу учасники обговорили низку питань: збільшення політичної та громадської участі молодих людей у прийнятті рішень на усіх рівнях, побудова консенсусу серед молоді; визначення внеску молоді у пришвидшенні Перемоги та інтеграція молодих ветеранів, а також інших соціально-вразливих груп.
Також були презентовані напрацювання громад, які пройшли в період з 3 по 8 серпня поточного року.