Молодь Криворізької ТГ вшанувала пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

  • 50

Починаючи з 2021 року в Україні 4 червня – це День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

З 2014 року в Україні триває російська агресія, а 24 лютого 2022 року Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Тільки за цей час, станом на 30 травня 2023 року, більше ніж 1472 дитини постраждали. За офіційними даними правоохоронних органів України, 483 дитини загинули та понад 989 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Вбивства та скалічення дітей – це один із найжахливіших злочинів, які Росія вчиняє проти України.

Цей день створений для того, аби привернути увагу до кричущих порушень з боку Росії, яка не дотримується всіх існуючих конвенцій та договорів щодо ведення війни.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що з метою вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, 04 червня поточного року у дистанційному форматі відбувся тематичний захід за участі активної молоді громади.

Також в онлайн-зустрічі взяли участь представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради.

Учасники ознайомилися з історіями маленьких українців, які не встигли подорослішати через війну у нашій країні, вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Діти – це наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої Держави. Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.