Освіта під час війни: презентація результатів дослідження

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 19 квітня поточного року на платформі YouTube відбулася презентація результатів дослідження якості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах війни.

Всеукраїнський захід було проведено за ініціативи Державної служби якості освіти.

Участь у презентації взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: Наталя Веремєва та Ольга Швець.

Під час заходу організатором було представлено основні знахідки дослідження, а також виокремлені тенденції та проблеми.

Учасники взяли активну участь в обговоренні на тему «Як забезпечити якість освітнього процесу?», а також з’ясували, як працюють навчальні заклади під час воєнного стану та яким чином війна вплинула на доступ дітей
до освітнього процесу.