Вітання з 90-річчям Донецької області

Шановні мешканці нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 90-ї річниці утворення Донецької області.

Яскрава історія донецької землі — частина безсмертної історії нашої України. Це величні роки становлення, зміцнення, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, твердого поступу вперед і вже у наші дні — утвердження та оборони Незалежної України.

На нашій неповторній землі живуть працьовиті, відкриті й розумні люди, які результатами своєї праці , своїм дієвим патріотизмом наочно демонструють любов до рідного краю, прагнення зберегти і продовжити кращі історичні та культурні традиції, що складають славу Донеччині.

Нехай і далі міцніє та розвивається Донецька область на благо громадян! Від усієї душі бажаємо всім вам міцного здоров’я, нових трудових звершень, гідного життя, миру, злагоди та достатку в єдиній, вільній та могутній Україні!

З повагою,

Сільський голова Анна ПАВЛОВА