23 лютого інспектори Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з персоналом, Центру медико-санітарної допомоги Криворізької сільської ради».

Під час спілкування співробітники ДСНС нагадали присутнім про необхідність неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. Зокрема, зазначили, що обігрівати приміщення потрібно лише справними та сертифікованими приладами обігріву, нагадали дії у разі виникнення пожежі та правила користування вогнегасником.

В кінці бесіди рятувальники надали присутнім інформаційні листівки.