13.01.2022 року була проведена нарада інспекторським складом з представниками Криворізької сільської ради та Відділенням поліції №1 Покровського РУП ГУ НП в Донецькій області щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період.

На нараді були розглянуто наступні питання:

1.Вивчення нормативних документів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період.

2.Підготовка сумісних планів заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період місцевими органами влади.