Заходи до 77-ої річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників

Сьогодні, 8 вересня, на території Криворізької об'єднаної територіальної громади відбулися урочисті мітинги, присвячені 77-ій річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Щорічно згадуються трудові і бойові подвиги, що дозволили досягти цієї перемоги, і жахливі втрати, які зазнала наша батьківщина та її народ під час війни.

Вшанувати пам’ять полеглих солдатів і офіцерів, які звільнили Донеччину, зібралися школярі, представники сільської ради, закладів культури, освіти і громада. У заходах взяло участь керівництво сільської ради Анна Павлова і її заступники Елла Гайдар та Юлія Бєлова.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто, не жаліючи власного життя та здоров’я, звільнив Донеччину та подарував її мешканцям мирне небо.

Згадували сьогодні й про події, які вже 6 років відбуваються у сучасній Донеччині. Тонкою червоною ниткою через весь захід протягнулося сподівання про закінчення війни на Донбасі та повернення до мирного життя. Закінчилися мітинги покладанням квітів.